Časté dotazy

Jak se lze přihlásit k odběru Newsletteru? A jak je možné se z odběru odhlásit?

Newsletter, tedy měsíční přehled novinek a zajímavostí z oblasti farmaceutického a medicínského práva, je součástí placené služby Monitoring farmaceutické legislativy. V případě, že máte o tuto službu zájem a chcete se tak rovněž přihlásit k odběru Newsletteru, kontaktujte nás prosím prostřednictvím formuláře uvedeného zde. Pokud máte k této službě doplňující dotazy, můžete nás rovněž oslovit prostřednictvím e-mailové adresy info@belca.cz.

Pokud jste odběratelem Newsletteru a přejete si jeho odběr ukončit, kontaktujte nás prosím rovněž prostřednictvím e-mailu info@belca.cz.

 

Jaký je rozdíl mezi workshopy a tzv. in-house semináři?

Workshopy se konají v pravidelných cyklech přímo v prostorách společnosti B.E.L.C.A. s.r.o. a jsou otevřeny všem zájemcům, kteří se prostřednictvím našich stránek přihlásí. Informace o aktuálně konaných workshopech se dozvíte vždy zde, zaregistrovat se na ně lze prostřednictvím jednoduchého formuláře.

In-house semináře představují semináře na míru, které se vyznačují individuální volbou veškerých parametrů semináře, tedy včetně rozsahu, obsahu i náročnosti. Jsou vítanou volbou v případě vzdělávání zaměstnanců, rádi je přijedeme uskutečnit přímo do Vaší společnosti.

 

Jak se lze odhlásit z workshopu, na který jsem přihlášen/á?

Nejjednodušší cestou je napsat e-mail se žádostí o odhlášení na adresu info@belca.cz nebo se na nás obrátit telefonicky prostřednictvím čísla +420 606 781 282, případně využít jiný z kontaktů, které jsou uvedeny zde

V této souvislosti si Vás ovšem dovolujeme upozornit na storno podmínky uvedené v čl. II našich Smluvních podmínek.

Při stornování přihlášky méně než 5 dnů před datem semináře, na který jste se závazně přihlásili, vybíráme manipulační poplatek 1.000,- Kč. Při neúčasti přihlášené osoby nebo při odhlášení později než 2 dny před konáním akce však již bude účtován celý účastnický poplatek. V tomto případě Vám budou zaslány podklady pro daný seminář. Pokud se jako přihlášený účastník nemůžete na seminář dostavit, je možné vyslat za sebe náhradníka.

 

Jaký je rozdíl mezi Monitoringem farmaceutické legislativy a Monitoringem správních řízení? Je potřebné něco instalovat?

V případě Monitoringu farmaceutické legislativy se jedná o aplikaci, která funguje přímo na našich webových stránkách a Vy do ní máte prostřednictvím přidělených přihlašovacích údajů umožněn vstup - v tomto případě tedy není potřebné nic instalovat (bližší informace o této aplikaci naleznete zde).

Jinak je tomu v případě Monitoringu správních řízení, jejímž účelem je usnadnění sledování úřední desky SUKLu a úřední desky MZd prostřednictvím Vašeho počítače. S instalací této aplikace Vám pomůže člen našeho týmu (blížší infomace naleznete zde). 

 

Jak se lze přihlásit do aplikace monitoringu farmaceutické legislativy? A jak je možné se z ní odhlásit?

Do aplikace se dostanete prostřednictvím vstupního formuláře na našich stránkách, který naleznete pod záložkou Přihlásit se do monitoringu v části Monitoring farmaceutické legislativy zde. Stačí zadat přidělné přihlašovací jméno a heslo.

Odhlášení pak provedete prostřednictvím tlačítka Odhlásit, které naleznete na první (úvodní) stránce, která se Vám zobrazí po úspěšném přihlášení do aplikace, a to hned vedle Vašeho uživatelského jména. V případě, že si prohlížíte některou z podsložek Monitoringu, bude nutné se na tuto první stránku dostat proklikem pomocí šedivého tlačítka „zpět“, které se nachází vlevo nahoře na jednotlivých stránkách Monitoringu, vždy pod titulním nápisem.

 

Co dělat v případě, že již nemám zájem o aplikaci Monitoring správních řízení?

Pokud již nemáte zájeme Monitoring správních řízení nadále využívat a přejete si aplikaci ze svého počítače odinstalovat, kontaktujte nás prosím prostřednictvím e-mailové adresy info@belca.cz.